Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » prospołecznie » II Charytatywny Piknik Rodzinny - 12.06.2011 r.

II Charytatywny Piknik Rodzinny - 12.06.2011 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieW dniu 12 czerwca LC Rzeszów zorganizował na terenie NTB ACTIV Club II Charytatywny Piknik Rodzinny pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, a dochód z tej imprezy przeznaczyliśmy na wypoczynek dzieci z ubogich rodzin.
Pogoda i humory nam dopisały , dzieci bawiły się wyśmienicie a i dla starszych nie zabrakło atrakcji: była nauka gry w golfa, siatkówka plażowa, strzelanie z łuku pneumatycznego i wiele innych ciekawych atrakcji. Odbył się turniej golfa o puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Dużą atrakcją okazał się występ Krystiana Herby. Dzięki uzbieranym pieniążkom udało się nam wysłać 50 dzieci na wymarzone wakacje.

Wiceprezydent LC Rzeszów