Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » prospołecznie » MAŁY SAMARYTANIN - 12.12.2011 r.

MAŁY SAMARYTANIN - 12.12.2011 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcie12 grudnia 2011 roku odbył się finał konkursu „Mały samarytanin”. Lions Club Rzeszów przyłączył się do tej akcji i ufundował nagrodę.
Celem głównym konkursu jest pokazanie i nagrodzenie podkarpackich dzieci i młodzieży do 16 roku życia, które wyróżniają się wyjątkowymi cechami charakteru i dokonaniami na rzecz innych osób lub swojej społeczności.
proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyć zdjęcieKonkurs, obok nagradzania, ma za zadanie promować styl życia oparty na prawidłowych relacjach interpersonalnych oraz działania zmierzające do przeciwstawiania się przemocy, agresji, patologiom społecznym. Obok celu głównego konkurs realizuje równie istotnie cele pośrednie, które według założeń mają trwale odcisnąć swoje piętno w społeczeństwie Podkarpacia. Konkurs jest otwarty dla dzieci i młodzieży do lat 16.

Prezydent LC Rzeszów kadencji 2011/2012