Lions Club Rzeszow

   
LIONS CLUB RZESZÓW
jest najdalej na wschód zlokalizowanym Klubem w Polsce. Zainaugurował swoją działalność 9.04.2005 r. Dziś jego członkami jest 14 osób, które połączyła wrażliwość na potrzeby innych ludzi i chęć czynienia dobra. We wspólnym działaniu na rzecz innych wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności i możliwości.
Działania Klubu skierowane są przede wszystkim do mieszkańców województwa podkarpackiego, a najważniejszymi ich beneficjentami są... 
 od I'2007 r. 
PREZYDENT
KLUBU

Prezydent Klubu w kadencji 2016/2017
Urszula Moskwa-Romańczuk

Witamy Radka w Klubie

W gościnnym Hotelu Prezydenckim 24 marca 2014 roku odbyło się uroczyste ślubowanie nowego członka wielkiej Lionowskiej Społeczności Radka Guni.
Radek jest najmłodszym Lionem w rzeszowskim Klubie, ale niezwykle sumiennym, pomocnym i bardzo rzetelnym. Wzorowo uczestniczył we wszystkich spotkaniach klubu, przyglądał się naszej pracy oraz sam włączył się czynnie w organizowanie IX Wielkiego Balu Charytatywnego LC Rzeszów.
Radek z zawodu jest budowlańcem oraz studentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Inżynieria Środowiska, ma 32 lata.
Po wzruszającym zaprzysiężeniu, przypięciu znaczka oraz wręczeniu Certyfikatu członkowskiego,cała nasza rzeszowska Lionowska rodzina obstąpiła swojego nowego ''brata'' z życzeniami, gratulacjami oraz całusami, śmiechom oraz wielkiej radości nie było końca. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia do kroniki klubowej, a wieczór zakończył się wspaniałą kolacją.

Mariola Łabno-Flaumenthaft
Prezydent LC Rzeszów kadencji 2013/2014