Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » życie klubowe
„Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad balem…” To właśnie ten refren wspaniałej piosenki Agnieszki Osieckiej rozpoczął 11 Bal Charytatywny Klubu Lions w Rzeszowie - bal, który zgromadził... więcej
23/01/2016
17 stycznia 2014 r., już po raz dziesiąty Lions Club Rzeszów zorganizował bal, z którego dochód przeznaczony  zostanie na działalność statutową. Tegoroczna impreza odbyła się w eleganckiej... więcej
17/01/2015
W sobotę w Hotelu Rzeszów już po raz dziewiąty Lions Club z Rzeszowa zorganizował bal charytatywny na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych z Rzeszowa i Podkarpacia. Specjalną pomoc od... więcej
15/02/2014
2 lutego 2013 roku w nowo otwartym hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów już po raz ósmy odbył się karnawałowy Bal Charytatywny LC Rzeszów. Od godziny 19 w progach gościnnego hotelu witaliśmy naszych... więcej
02/02/2013
Członkowie Lions Club Rzeszów  zaprosili przyjaciół i znajomych w dniu 18 lutego 2012 roku na VII Doroczny Bal Charytatywny do Sali Kongresowej Hotelu Prezydenckiego w Rzeszowie. Gościem... więcej
18/02/2012

Witamy Radka w Klubie

W gościnnym Hotelu Prezydenckim 24 marca 2014 roku odbyło się uroczyste ślubowanie nowego członka wielkiej Lionowskiej Społeczności Radka Guni.
Radek jest najmłodszym Lionem w rzeszowskim Klubie, ale niezwykle sumiennym, pomocnym i bardzo rzetelnym. Wzorowo uczestniczył we wszystkich spotkaniach klubu, przyglądał się naszej pracy oraz sam włączył się czynnie w organizowanie IX Wielkiego Balu Charytatywnego LC Rzeszów.
Radek z zawodu jest budowlańcem oraz studentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Inżynieria Środowiska, ma 32 lata.
Po wzruszającym zaprzysiężeniu, przypięciu znaczka oraz wręczeniu Certyfikatu członkowskiego,cała nasza rzeszowska Lionowska rodzina obstąpiła swojego nowego ''brata'' z życzeniami, gratulacjami oraz całusami, śmiechom oraz wielkiej radości nie było końca. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia do kroniki klubowej, a wieczór zakończył się wspaniałą kolacją.

Mariola Łabno-Flaumenthaft
Prezydent LC Rzeszów kadencji 2013/2014

Charter Klubu - 9.04.2005 r.

Przekazanie władzy w Klubie - 12.07.2013 r.

W przepięknych okolicznościach przyrody, w magicznym, cudownym miejscu gdzie znajduję się niezwykle piękny, pełen tradycji i ciepła dom naszej wspaniałej koleżanki oraz ustępującej Prezydent Basi Kasprzyckiej odbyło się przekazanie władzy nowemu Zarządowi.
O godzinie 19, w piątek 12 lipca zebrała się nasza rzeszowska Lionowska Rodzina, aby gorąco podziękować fantastycznej Prezydent za wzorową służbę. Przy suto zastawionym stole, gdzie każdy z Lionów przygotował swoje popisowe danie bawiliśmy się do późnych godzin nocnych.
proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyćWspominaliśmy ten rok przypominając sobie wszystkie zabawne oraz wzruszające chwile, wszystkie zrealizowane cele i zadania, śmiechom, zadowoleniu nie było końca.
Basia również przygotowała niespodzianki, podziękowania oraz wyróżnienia dla tych Lwic, które stały u Jej boku mocno Ją wspierając. Wyróżnienie a także odznaczenie za wspaniałą pracę na rzecz Klubu oraz całego Okręgu otrzymała z rąk Gubernator Elżbiety Antoszewskiej nasza niezrównana koleżanka Jola Pietrasz, była Prezydent, a także Opiekun Leo Klubu jak też pomysłodawczyni wielu inicjatyw klubowych. Kolejne podziękowania zostały złożone na ręce nieocenionej Lucynki Pokrzywy, która swoim ogromnym doświadczeniem, merytorycznym przygotowaniem zawsze i o każdej porze potrafi służyć, a także być pomocną w każdej trudnej sprawie oraz dla Marioli Łabno-Flaumenhaft za pracę i ogromne zaangażowanie w działalność społeczną na rzecz potrzebujących pomocy i wsparcia.

Mariola Łabno-Flaumenthaft
Prezydent LC Rzeszów kadencji 2013/2014

Przekazanie władzy w Klubie - 15.06.2012 r.

15 czerwca br. w LC Rzeszów Prezydent Jola Pietrasz przekazała uroczyście władzę Prezydent Elekt Basi Kasprzyckiej i nowemu zarządowi: I wiceprezydent Mariola Łabno-Flaumenhaft, II wiceprezydent Ewa Bończak, sekretarz Małgorzata Bożek, skarbnik Stanisław Pabis.
Podczas uroczystości wyróżniono niektórych członków klubu za pracę: Ulę Romańczuk, Mariolę Łabno-Flaumenhaft i Basię Kasprzycką.
proszę kliknąć na miniaturkę, by powiększyćStasiu Pabis został uhonorowany tytułem Melvin Jones Fellow (specjalne wyróżnienie z LCIF), a Lucynka Pokrzywa odznaczenie Gubernatora.
Cała uroczystość odbyła się w przepięknym plenerze w Krzemienicy koło Rzeszowa. Każdy z klubowiczów i sympatyków naszego klubu przygotował coś pysznego. Zabawa trwała do białego rana.

Prezydent LC Rzeszów kadencji 2011/2012