Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » prospołecznie » III Charytatywny Piknik Rodzinny - 2.09.2012 r.
„Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad balem…” To właśnie ten refren wspaniałej piosenki Agnieszki Osieckiej rozpoczął 11 Bal Charytatywny Klubu Lions w Rzeszowie - bal, który zgromadził... więcej
23/01/2016
17 stycznia 2014 r., już po raz dziesiąty Lions Club Rzeszów zorganizował bal, z którego dochód przeznaczony  zostanie na działalność statutową. Tegoroczna impreza odbyła się w eleganckiej... więcej
17/01/2015
W sobotę w Hotelu Rzeszów już po raz dziewiąty Lions Club z Rzeszowa zorganizował bal charytatywny na rzecz dzieci niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych z Rzeszowa i Podkarpacia. Specjalną pomoc od... więcej
15/02/2014
2 lutego 2013 roku w nowo otwartym hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów już po raz ósmy odbył się karnawałowy Bal Charytatywny LC Rzeszów. Od godziny 19 w progach gościnnego hotelu witaliśmy naszych... więcej
02/02/2013
Członkowie Lions Club Rzeszów  zaprosili przyjaciół i znajomych w dniu 18 lutego 2012 roku na VII Doroczny Bal Charytatywny do Sali Kongresowej Hotelu Prezydenckiego w Rzeszowie. Gościem... więcej
18/02/2012

III Charytatywny Piknik Rodzinny - 2.09.2012 r.

proszę kliknąć na miniaturkę, by zobaczyć więcej zdjęćW ostatnią niedzielę wakacji, 2 września w NTB ACTIV CLUB w Głogowie Małopolskim odbył się III Charytatywny Piknik Rodzinny LIONS CLUB RZESZÓW. Patronat honorowy nad imprezą objęli Prezydent Rzeszowa oraz Burmistrz Głogowa Małopolskiego, a medialny Gazeta Codzienna Nowiny, Nowiny24, Tygodnik Teraz Rzeszów i Polskie Radio Rzeszów.
Piękne miejsce w podrzeszowskich lasach, cudowna pogoda, zieleń traw pól golfowych, wszystkich gości wprawiły w zachwyt i zachęciły do sportowego współzawodnictwa, zarówno dzieci jak i dorosłych.
Już od godziny 12 zaczął się turniej golfowy o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA, w którym uczestniczyli golfiści z GŁOGÓW GOLF CLUB i PODKARPACKIEGO KLUBU GOLFOWEGO. Część wpisowego na turniej zasiliła skarbonkę klubową a zawodnicy pomogli w przygotowaniu hali i sprawowali fachową opiekę trenerską nad chcącymi spróbować swoich sił na polu golfowym.
proszę kliknąć na miniaturkę, by zobaczyć więcej zdjęćOd godziny 14 gości witaliśmy kawą i domowymi wypiekami, przygotowanymi przez nasze Lionki, mistrzynie w pieczeniu: Ulę Moskwę-Romańczuk i Halinkę Chudzik.
A potem był pokaz Mistrzów sztuki walki Ju-Jitsu i wspaniały występ taneczny Wiktorii Flumenhaft.....(córki naszej Lionki Marioli Łabno-Flaumenhaft) i jej partnera Filipa Rodkiewicza.
Wszystkich nas porwała ich młodość, radość tańca i z zapałem próbowaliśmy swoich sił, ucząc się podstawowych kroków jive ,cha cha itd... Różnie nam to wychodziło, ale liczyły się chęci.
Nasi goście aktywnie brali udział w konkurencjach sportowych, takich jak strzelanie z broni pneumatycznej, łucznictwo, boulle i golf. Dzieci z zachwytem malowały styropianowe zwierzątka, przyglądały się technikom walki Ju-Jitsu. Brały udział w animacjach na placu zabaw i malowaniu buziek. Najpiękniejsze prace jak i zwycięstwa w turniejach nagrodzone zostały maskotkami lwów. Dzieciaki były zachwycone!
proszę kliknąć na miniaturkę, by zobaczyć więcej zdjęćPrzez cały czas trwania pikniku odbywał się wernisaż plenerowy grafik Łukasza Soleckiego i aukcja „stolikowa” przekazanych darów.
Mercedes -Benz prezentował swoje najnowsze modele samochodów.
Nie zawiedli nasi sponsorzy, przygotowując przepyszny bigos, kiełbaski i fasolkę oraz serwując zimne piwo. Sprawdziła się loteria fantowa - jak zwykle Lion Stasiu Pabis stanął na wysokości zadania - sprzedaliśmy wszystkie losy, oraz aukcja dzieł sztuki, którą tradycyjnie prowadził przyjaciel naszego klubu, dziennikarz Radia Rzeszów – red. Janusz Majka.
A głównym celem naszego spotkania była pomoc dwójce dzieci, poruszających się na wózkach inwalidzkich - Amelce i Adrianowi.
Udało się, jesteśmy w stanie zakupić Amelce wannę-wirówkę, a Adrianowi sfinansować obóz rehabilitacyjny!
Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Barbara Kasprzycka
Prezydent LC Rzeszów kadencji 2012/2013