Prezenty dla dziewcząt

9.01.2014 r. Lions Club Rzeszów kolędował oraz rozdawał prezenty w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym nr 2 Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Jarosławiu.
Dzięki wspaniałemu Lionowi Christinie Jozwiak oraz jej klubowi z Bufallo rzeszowscy Lioni otrzymali ogromny dar serca w postaci grantu [2.500 $] na zakup odzieży dla 29 dziewcząt, pensjonariuszek Ośrodka, który jest wzorowo prowadzony przez Siostry Służebniczki na czele z cudowną, ciepłą i niezwykle gościnną Siostrą Iwoną.
Przepięknie zrobione paczki z kurtkami, spódniczkami, spodniami, bucikami, trafiły do rąk roześmianych ze szczęścia i radości dziewcząt.
Zachwytom oraz podziękowaniom nie było końca, łzy wzruszenia kryły się pod powieką.
Po życzeniach noworocznych oraz prezentach na zaproszenie Siostry Iwony zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia Domu gdzie mieszkają i uczą się dziewczynki, a także na pyszne domowe ciasto z herbatą i konfiturami z przyrzeczeniem, że za rok znowu wrócimy z pomocą.

Mariola Łabno-Flaumenhaft
Prezydent LC Rzeszów kadencji 2013/2014